Přeskočit na hlavní obsah

Přírodní park Pod Štědrým
Přírodní park Pod Štědrým je plný takovýchto lávek. Ty ocení převážně náš doprovod. My, jako správní psíci, je využíváme pouze v krajních případech. Tyto lávky tu jsou proto, aby si lidé neumazali boty. Ani netuší, jak je krásné běhat v tom mlaskavém bahýnku. Tedy naše panička to již tuší. Lávka na první fotografii byla opravena v průběhu loňského roku. Předtím tam byla tak rozpadlá lávka, že byla oku skoro neviditelná. A tehdy panička vyzkoušela mojí super cestu.

Lávka na druhé fotografii se nachází na místě, kde vtéká Přebudovský potok do Velkého Přebudovského rybníku. Na třetí fotografii vám ukazujeme naše lázně, které jsou vedle lávky na druhé fotografii. Malým parťapkům rozhodně nedoporučujeme lázně navštívit, protože jsou nevyzpytatelné.

Nakonec tu máte ségru, jak hlídá krmelec. Takovýchto krmelců je zde také plno. Nevím, proč jej ségra hlídá, protože v něm nic dobrého pro nás není, ale nevadí, alespoň je chvilku v klidu a já se mohu porozhlédnout po okolí. V blízkosti je totiž hodně divokých prasat a laní, jelena jsem tu ještě neviděl. A prasata? S těmi jsem už měl tu čest a věřte mi, raději jsem dělal, že nejsem a ani se nehnul.